שירותים מקצועיים
שירותים מקצועיים
ארנונה

ארנונה היא מס מוניציפאלי המוטל על מחזיקי נכסים מטעם הרשות המקומית.


חיוב הארנונה נקבע לפי קריטריונים שונים ביניהם: שטח הנכס, סיווג הנכס בהתאם לשימוש הנעשה בו, מיקומו של הנכס בתחום שיפוטה של הרשות המקומית וכן בהתאם לתעריף הקבוע בצו הארנונה.

לכל רשות מקומית ישנו צו ארנונה מקומי הקובע את הסיווגים והתעריפים לפיהם יחויבו הנכסים בתחום העיר. כמספר הרשויות בארץ כך מספר הצווים השונים זה מזה , ולמרות הניסיון ליצור אחידות בשיטת החיוב, הרשויות המקומיות משתמשות בשיטות שונות לחיוב בארנונה.

כידוע, תשלומי הארנונה מהווים הוצאה מהותית המשפיעה על רווחיות כל המגזרים במשק. במהלך השנים האחרונות, אנו עדים לניסיונות מצד רשויות מקומיות רבות להגדיל את הכנסותיהן מארנונה ע"י ביצוע סקרי מדידות נכסים בתחומן, אשר על פי רוב בעקבותיהן מוגדלות שומות הארנונה בסכומים משמעותיים ומהווים נטל כספי והוצאה מהותית על מחזיקי הנכסים.

חברת "אראלים נכסים" מלווה את לקוחותיה כבר למעלה מ- 20 שנה בטיפול של הפחתת ארנונה. באראלים צוות מקצועי ומיומן המהווה את היתרון התחרותי שלנו. ניסיוננו רב השנים ומאגרי המידע שברשותנו, מאפשרים לנו ללוות את לקוחותינו ולבצע עבורם בדיקות מקיפות אשר מובילות לתוצאות אופטימאליות ולהפחתות שומות ארנונה בהיקפים משמעותיים. כמו כן, ביכולתנו לבצע הערכה מוקדמת של שומת ארנונה צפויה, טרם ביצוע עסקאות רכישה ו/או שכירות.
 |  עמוד הבית |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
אראלים נכסים-ארנונה והיטלים עירונים - ניהול פרויקטים והשבחת נדלן- www.erelim.co.il © כל הזכויות שמורות
ארנונה, מיסוי עירוני, נכסים, היטלים עירוניים כתובתינו: רח' יד חרוצים 12 תל אביב 67778 טלפון:03-7915400 פקס:03-7915401
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל